Limburgs Mooiste

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Scharlakenhof algemeen
Organisator
Fietscommissie
Vanaf
14 jun. 2019 09:00:00
Tot
16 jun. 2019 15:00:00
Locatie
Heerlen

Zoals altijd wordt dit uitstapje naar Limburg georganiseerd door de Fietscommissie.

Vestiging voor de overnachting is Panoramacamping Colmont v.o.f.
Colmont 2    6367 HE Voerendaal

Vertrek vrijdag ochtend 14 juni rond 08.30 uur uit Haren, s'middags fietsen we een eerste ronde samen. In de avond eten we op de camping van een pastabuffet. Zaterdag 15 juni fietsen we gezamelijk naar de start en kun je kiezen welke afstand je wilt afleggen. Zie Limburgs Mooiste . We proberen als groep samen te fietsen maar je kunt natuurlijk ook je eigen tempo fietsen. Aan het eind van de dag drinken we gezellig wat op het plein van Heerlen. Na een heerlijke douche op de camping maken we weer gebruik van een groot maaltijdbuffet met z'n allen. Zondag rijden we tot slot nog traditionele afsluiting naar het Drielandenpunt om vlaai te eten, waarna de tenten worden opgeruimd en ieder de terugreis aanvaardt.

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze sponsoren