Nieuws

Annulering ALLE schaatsactiviteiten, Kardinge dicht


Naar aanleiding van de meest recente adviezen van RIVM en sportkoepel NOC-NSF heeft het bestuur besloten dat alle trainingsactiviteiten op ijsbaan Kardinge per direct worden geannuleerd. Inmiddels heeft Kardinge ook besloten om alle ijsactiviteiten te staken en de ijsbaan dus te sluiten. Ook de slotavond die gepland was op 20 maart voor jeugd en volwassenen met frietjes gaat NIET door. We zullen uiteraard proberen als daar gelegenheid voor is om op een andere manier het schaats seizoen af te sluiten en de trainers in het zonnetje te zetten. Voorlopig gaan individuele sportactiviteiten waarbij een veilige afstand tot elkaar kan worden bewaard (hardlopen en fietsen) wat het bestuur betreft door. Eventuele gezamenlijke bezoeken aan restaurants tijdens pauze momenten raden we af. We laten het jullie nog horen of de georganiseerde trainingen in de week van 30 maart zullen gaan starten. 

Het Bestuur 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren