Nieuws

Fietsweekend Limburgs mooiste, graag aanmelden!

 

Limburgs Mooiste 6 juni (weekend 5 t/m 7 juni)

 

De inschrijving voor Limburgs Mooiste is weer geopend! 

André heeft er voor gezorgd dat we weer als groep ingeschreven staan en Dorien heeft de camping gereserveerd. Ga je ook mee?

Meer informatie over de tocht vind je op www.limburgsmooiste.nl/

Er zijn veel verschillende routes mogelijk en er zijn geluiden dat er ook inschrijvers vanuit Scharlakenhof zijn voor de MTB variant.

Let op! Schrijf je niet zelf in maar meld je aan via onderstaand formulier.

 

Het plan is om vr 5 juni in de ochtend uit Haren te vertrekken om aan het einde van de middag alvast een proefritje te rijden, za 6 juni de toertocht rijden en zo 7 juni na een tochtje naar het drielandenpunt weer terug naar huis. Overnachten kan op de camping www.colmont.nl.

Ben je benieuwd hoe de dagen er uitzien, vraag het een mede Scharlakenhof-fietser

 

Geef via deze link  aan welke tocht je wil rijden en of je het voornemen hebt mee naar de camping te gaan, dan reserveren wij de plek en houden rekening met je voor het avondeten op vrijdag en zaterdag. De persoonlijke gegevens die gevraagd worden zijn nodig voor de inschrijving.

 

Reageer vóór 25 maart alsjeblieft.

 

Sportieve groet

De Fietscommissie

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren