Nieuws

LAPP de nieuwe schaats app!

Als lid van SV Scharlakenhof wil ik je graag op de hoogte stellen van LAPP, een nieuwe app die schaatsers effectiever en met meer plezier laat trainen op een 400m baan. Ik heb deze app uit liefde voor de sport ontwikkeld en ik hoop dat de app veel schaatsers bereikt. Je vindt meer informatie op de volgende plekken:

LAPP maakt het mogelijk te trainen als een professionele schaatser, met alleen je iPhone, geen andere systemen zijn nodig*. De app geeft toegang tot veel trainingsrelevante informatie die meer inzicht geeft in de schaatsprestatie, zoals het aantal rondes, de rondetijd, maar ook het aantal slagen en de hartslag. Al die informatie zorgt ervoor dat je effectiever kunt trainen. Handig dus voor de serieuze schaatser met een trainingsdoel, maar ook gewoon leuk voor de recreatieve schaatser. LAPP vat de informatie samen per ronde, per trainingssessie en per seizoen (of een andere periode die je zelf kunt instellen).

 

Als ik je kan helpen met vragen of opmerkingen hoor ik het graag!

 

Met sportieve schaatsgroet,

 

Niels

Download LAPP hier!

 

Niels Bogerd | Enthousiast, tech innovator, and entrepreneur

+31 6 3360 7992 | niels@lapptheapp.com | LinkedIn | www

 

*voor het registreren van hartslag is wel een aparte hartslagmeterband nodig.

 

 

LAPP de schaatsapp - Al je relevante trainingsinformatie in één unieke app

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren