Nieuws

Start Droogtrainingen Senioren en Jeugd

Start Droogtrainingen Senioren en Jeugd

Inmiddels zijn ook de droogtrainingen in voorbereiding op het schaatsseizoen weer gestart. Voor de senioren betreft dit een allround looptraining van anderhalf uur op de maandagavond. Er wordt verzameld op de parkeerplaats bij gymzaal de Groenenberg, Markeweg 17 te Glimmen. De training is van 19u tot 20u30. Er is een gemiddelde opkomst tussen de 8 en 10 deelnemers. 

Voor de jeugd is er elke vrijdag van 17.15 tot 18.30 een training in natuurgebied Appelbergen. Ze doen dan allerlei oefeningen gericht op de schaatstechniek. Ook wordt er aan de conditie gewerkt. Zodat kun je in de winter nog beter kunt schaatsen. De trainingen zijn geschikt voor ieder niveau.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen